o firmie oferta maszyny kontakt

DRUK - KSERO CZARNO-BIAŁE

Druk czarno-biały małoformatowy wykonujemy na maszynach marki RICOH których produktywność wynosi ok. 9000 druków na godzinę.
Dodatkowo posiadamy cyfrowy powielacz do szybkiego druku do 15000 druków na godzinę w kolorze czarnym i (lub) czerwonym.


DRUK - KSERO KOLOROWE

Druk kolorowy małoformatowy wykonujemy na maszynach marki RICOH o łącznej wydajności 6500 druków na godzinę.


DRUK WIELKOFORMATOWY CZARNO-BIAŁY

Druk i ksero czarno-biały wielkoformatowy: projekty, rysunki techniczne maksymalna szerokość druku 841 mm (długość do 15m). Posiadamy również automatyczną składarkę do składania rysunków wielkoformatowych.


DRUK WIELKOFORMATOWY KOLOROWY

Druk wielkoformatowy kolorowy realizujemy na maszynie ekosolventowej z możliwością wycinania marki ROLAND o szerokości 137 cm: banery, plakaty, siatki, folie. Dzięki funkcji wycinania po obrysie maszyna nadaje się do wykonywania mało i średnio nakładowych naklejek, etykiet.


DRUK NA KARTACH PLASTIKOWYCH

Wykonujemy również druk na kartach plastikowych: karty rabatowe, karty wstępu, identyfikatory, karty członkowskie itp.


WYDRUKI CAD, SKANOWANIE

Skanowanie do szerokości 110 cm. Przy skanowaniu małoformatowym posiadamy również oprogramowanie OCR (do rozpoznawania tekstu).


OPRAWA (INTROLIGATORNIA)

Wykonujemy oprawy w systemach bindowanie, termo bindowanie oraz oprawa twarda kanałowa. Posiadamy również profesjonała maszynę do oprawy miękkiej klejonej dzięki zaawansowanym funkcjom takim jak frezowanie wkładu, klejenie boczne możemy wykonywać profesjonalne oprawy książkowe (książki, broszury, instrukcje, katalogi) maszyna również wykonuje bloczki, notesy.


GILOTYNA TNĄCA

Dodatkowo posiadamy profesjonalna gilotynę ze sterowaniem cyfrowym o szerokości 520mm


FALCOWANIE (SKŁADANIE PAPIERU)

W naszym posiadaniu jest również falcerka (maszyna służąca do składania arkuszy papieru na wiele sposobów): składanie ulotek, broszur. Składanie korespondencji do rozmiaru DL (wydajność maszyny to 10 000 arkuszy na godzinę).


TERMOTRANSFER (NADRUKI NA KOSZULKACH)

Wykonujemy nadruki pełnokolorowe na koszulkach (i nie tylko) metodą termotransferu. Maksymalny obszar to 35 na 35 cm. Jesteśmy w stanie wykonać nadruk już od jednej sztuki. Jest to bardzo dobra forma promocji Państwa firmy lub produktu.